Naše nabídka kolumbária

Volně Stojící Modulová Kolumbária - Dodavatel Kolumbaria

pl
kolumbária, dodavatel kolumbaria

O nás

Abychom vycházeli vstříc neustále rostoucím potřebám, představujeme inovativní řešení volně stojících modulových kolumbárií, jedinečné v Evropě, s vlastní aranží zeleně a lavičkami k rozjímání a odpočinku pro nejbližší. Námi vyráběná kolumbária jsou zhotovena z vysoce kvalitní žuly. Do každého výklenku lze umístit 2 urny, navíc je vybaven estetickou lucernou a vázou, které jsou vyrobeny z nerezové oceli a umístěny přímo ze strany daného výklenku. Díky tomu květiny a svíčky neleží u paty kolumbária a je zřejmé, pro koho jsou určeny.

Další obrovskou výhodou našeho řešení je skutečnost, že naše kolumbária vyrábíme v naší firmě, hotové součásti pak sestavují naše specializované týmy na místě za několik hodin, po předchozím zhotovení betonových základů. Takové řešení eliminuje na minimum stavební práce na hřbitově.

Jsme schopni provést komplexní službu počínaje provedením projektu s účastí kvalifikovaného architekta, který spolu s ohledem na charakter terénu a vaše potřeby vyprojektuje a případně získá veškerá příslušná povolen.

Další obrovskou předností našeho řešení je skutečnost, že není nutné ihned investovat obrovské finanční prostředky jako u dosavadních řešení týkajících se stěn kolumbárií.

Díky mnohaletým profesním zkušenostem, příslušnému vzdělání a dovednostem, které byly potvrzeny mistrovským diplomem, můžeme podle Vašeho přání zhotovit a zrealizovat nejrůznější zadání v oblasti kamenických prací. Rádi se s Vámi rozdělíme o naše vědomosti a také rady.

Neváhejte nás oslovit!