Nabídka na výstavbu kolumbária

Níže uvádíme všechny typy našich modulů kolumbárií, které vám umožní vytvořit libovolné uspořádání. Investici lze zahájit i s výstavbou jednoho modulu. Vyplatí se však hned naplánovat možnosti případného rozšíření. Více obecných informací naleznete na úvodní stránka. Všechny níže uvedené moduly byly patentovány patentovým úřadem České republiky.

Základní Modul   16 výklenků (32 uren)

Rozšířený Modul   24 výklenků (48 uren)

Rozšířený Modul+  32 výklenků (64 uren)

Rozšířený Modul++  40 výklenků (80 uren)

Rozšířený Modul+++  48 výklenků (96 uren)

Okrajový Modul  24 výklenků (48 uren)

viz příklady rozložení modulů okrajové ▸

Ke každému Klientovi přistupujeme individuálně

Níže uvádíme příklady uspořádání pomocí našich modulů. Jedná se pouze o zlomek z celého systému možností jejich realizace dle dané poptávky. Naše kolumbária lze plánovat společně s lavičkami a oklrasnými keři. S jejich využitím vznikají také další neobvyklé projekty v podobě místa, které plní roli kaple.

Obrázek 01Obrázek 02Obrázek 03Obrázek 04Obrázek 05Obrázek 06Obrázek 07Obrázek 08

Více fotografií si můžete prohlédnout v sekci realizace kolumbaria

Řešení na obecních hřbitovech dnes není jen kamenná hrobka, zemní hrobka, ale stále častěji i místo v podobě kolumbárií. V případě zájmu nás prosíme o kontakt e-mailem nebo telefonicky. Dozvíte se o cenách případných kolumbárií. Co ovlivňuje výši ceny? Rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny případné dotazy ale i pochybnosti.

Kolumbária cena - z jakého pohledu to je výdaj?

Pokud jde o kolumbáriua, ceny jsou velmi individuální záležitostí. Vše závisí na počtu modulů, materiálu použitém na výrobu a vzdálenosti na staveniště.

Jak získat nabídku?

Ceny kolumbária se liší - kontaktujte nás a my vám na kolumbária rádi zpracujeme nabídku.