Nabídka na výstavbu kolumbária

Níže uvádíme všechny typy našich modulů kolumbárií, které vám umožní vytvořit libovolné uspořádání. Investici lze zahájit i s výstavbou jednoho modulu. Vyplatí se však hned naplánovat možnosti případného rozšíření. Více obecných informací naleznete na úvodní stránka. Všechny níže uvedené moduly byly patentovány patentovým úřadem České republiky.

MODUL 16 výklenků (32 uren)

MODUL 24 výklenků (48 uren)

MODUL 32 výklenků (64 uren)

MODUL 40 výklenků (80 uren)

MODUL 48 výklenků (96 uren)

OKRAJOVÝ MODUL 24 výklenků (48 uren)

viz příklady rozložení modulů okrajové ▸

Ke každému Klientovi přistupujeme individuálně

Níže uvádíme příklady uspořádání pomocí našich modulů. Jedná se pouze o zlomek z celého systému možností jejich realizace dle dané poptávky. Naše kolumbária lze plánovat společně s lavičkami a oklrasnými keři. S jejich využitím vznikají také další neobvyklé projekty v podobě místa, které plní roli kaple.

Řešení na obecních hřbitovech dnes není jen kamenná hrobka, zemní hrobka, ale stále častěji i místo v podobě kolumbárií. V případě zájmu nás prosíme o kontakt e-mailem nebo telefonicky. Dozvíte se o cenách případných kolumbárií. Co ovlivňuje výši ceny? Rádi Vám poradíme a zodpovíme všechny případné dotazy ale i pochybnosti.

Kolumbária cena - z jakého pohledu to je výdaj?

Pokud jde o kolumbáriua, ceny jsou velmi individuální záležitostí. Vše závisí na počtu modulů, materiálu použitém na výrobu a vzdálenosti na staveniště.

Jak získat nabídku?

Ceny kolumbária se liší - kontaktujte nás a my vám na kolumbária rádi zpracujeme nabídku.