Výrobce Columbarium

Výrobce kolumbaria

O nás

Značka Kolumbarium.pl je synergií dvou společností s mnohaletými zkušenostmi v kamenickém a pohřebním průmyslu. Díky sledování trhu a nabytým zkušenostem jsme vyšli vstříc neustále rostoucí poptávce a vyvinuli první v Evropě inovativní řešení volně stojících modulárních kolumbárií.

Kolumbárium - provedení

Další velkou výhodou našeho řešení je skutečnost, že naše kolumbária vyrábíme přímo na místě v závodě a hotové prvky naše specializované týmy smontují na místě během několika hodin na předem připravené betonové základy. Toto řešení minimalizuje stavební práce na hřbitově.

Jsme schopni zajistit komplexní servis od realizace projektu za účasti kvalifikovaného architekta, který s přihlédnutím k terénu a potřebám navrhne a eventuelně zajistí všechna potřebná povolení.

Další velkou výhodou našeho řešení je fakt, že nemusíte hned investovat obrovské finanční prostředky jako u stávajících řešení kolumbáriových stěn.

Díky dlouholetým odborným zkušenostem, odpovídajícímu vzdělání a dovednostem potvrzeným mistrovským diplomem, dokážeme dle Vašeho přání vyrobit a zrealizovat různé zakázky v oboru kamenictví. Rádi se s vámi podělíme o naše znalosti a rady.

Srdečně Vás zveme!