Realizace kolumbaria

Realizace kolumbaria

Obrazek 28Obrazek 27Obrazek 26Obrazek 25Obrazek 24Obrazek 23Obrazek 22Obrazek 21Obrazek 20Obrazek 19Obrazek 18Obrazek 17Obrazek 16Obrazek 15Obrazek 14Obrazek 13Obrazek 12Obrazek 11Obrazek 10Obrazek 09Obrazek 08Obrazek 07Obrazek 06Obrazek 05Obrazek 04Obrazek 03Obrazek 02Obrazek 01

Zhotovené kolumbária - toto je jen pár realizací našich kolumbárií

Toto je jen pár projektů s našimi kolumbárii určených k pohřbení na hřbitovech (pro urny s popelem zesnulých). Kolumbárium je místo, kde se v poslední době pohřbívá stále častěji. Můžeme se tedy prezentovat mnoha projekty po celé České republice. Působíme ve Slezsku, přesněji Żory, ale naše projekty jsme realizovali po celé republice i mimo ni.

Pokud chcete vidět více fotografií doporučujeme Vám, aby jste využili kontakt telefonicky a nebo prostřednictvím e-mailu.

Výstavba kolumbária - jak dlouho trvá a kolik stojí?

Přestože je způsob výstavby kolumbária pro každý z našich modulů podobný, celý proces tvorby kolumbária je pokaždé jiný. Hodně záleží na očekáváních, která má zákazník od produktu. Proto je každá stavba, výstavba kolumbária na obecním hřbitově individuální záležitostí - jak z hlediska doby dokončení, tak i ceny. Ke všem řešením jsme schopni přistupovat velmi flexibilně. Díky tomu je obtížné jasně uvést schéma struktury kolumbárií. Liší se i cena realizace, která závisí na velikosti projektu, vybraných modulech a vzdálenosti.

Jak získám přesnou cenovou nabídku na kolumbárium?

Chcete-li provést přesné ocenění, kontaktujte nás. Abychom mohli předložit přesný odhad nákladů, potřebujeme nejprve znát vaše očekávání a požadavky. Proto se vyplatí nám zavolat a nebo napsat e-mail s podrobnostmi.